044 482 55 15 Киев
       067 571 62 06 Харьков


Вітаємо із Всесвітнім днем сну!

Cьогодні, 13  березня, відзначається Всесвітній день сну!
Свято започаткували з певною метою - виявити основні проблеми зі сном і знайти шляхи їх вирішення. Виявляється, від тих чи інших порушень сну страждає вже понад 50% всього населення, а за останні 100 років загальний час нічного сну скоротився на 20%!
Найбільш поширені проблеми зі сном – безсоння, або, як його ще називають по-науковому - інсомнія. Серед основних причин безсоння  –  миттєвий або перманентний стрес і неврози, якими наповнені наші будні. Найчастіше від безсоння страждають люди віком за 50 років. Особливо вразливими до цієї недуги є жінки. Зазвичай безсоння підстерігає своїх жертв восени, це пов’язано зі зменшенням світлового дня, і навесні, коли загострюються різні розлади нервової системи і відбуваються перепади настрою.
Інсомнія тягне за собою зниження концентрації уваги, дратівливість і погіршення настрою, впливає на імунітет в цілому.
ТД «Укртекс» бажає вам міцних, яскравих, здорових та комфортних снів!
А щоб вони справді були такими, заходьте на наш сайт та обирайте домашній текстиль з натуральних тканин
або тканини зі 100% бавовни для пошиття продукції для сну.

Робіть замовлення зручним для вас способом - у нашому інтернет-магазині, або звернувшись до наших менеджерів за телефонами:

• 067 574 72 20;
• 044 482 55 15 (Київ);

• 067 571 62 06;
• 057 717 99 54 (Харків).

День сну

Добро пожаловать в интернет-магазин текстильной компании ООО «ТД Укртекс»


В нашем магазине вы всегда сможете купить оптом или в розницу качественные ткани, домашний текстиль, махровые изделия в лучшем соотношении цена-качество. В нашей компании работают профессионалы, которые более 15-ти лет занимаются продажей набивных тканей, тканей для спец. одежды, домашнего текстиля. Мы стараемся представить нашим покупателям сервис на высшем уровне, консультируя их по всем вопросам, осуществляя маркетинговую поддержку, оказывая логические услуги.
В ассортименте, который вы сможете увидеть на нашем сайте в интернет-магазине широко представлены набивные ткани : бязь, ситец, сатин, поплин, перкаль, вафельное полотно, фланель, тик наперниковый. Ткани для спец. одежды: брезент, двунитка, диагональ, тик матрацный, плащевые ткани. А так же широкий спектр домашнего текстиля: подушки, наматрацники, одеяла, постельное белье, покрывала, махровые изделия, текстиль для кухни.
В нашем ассортименте присутствует группа элитных тканей: жаккардовый сатин 100% хлопок и страйп-сатин с полоской шириной 10 и 20мм.
Ждем Вас наших в представительствах с надеждой на плодотворное и долгосрочное сотрудничество.

Создание сайта: D.Prasolov
Графика-Дизайн: A.Dolynenko