044 482 55 15 Киев
       067 571 62 06 Харьков


Пропонуємо високоякісні текстильні вироби для HoReCa!

ТД "Укртекс"є не лише постачальником високоякісних тканин та виробником домашнього текстилю - ми ще й спеціалізуємося на текстильних виробах для HoReCa!


Для індустрії гостинності (громадського харчування та готельного господарства) ми пропонуємо:
• готельну махру (рушники, килимки для ніг, халати);
• подушки, ковдри (різні наповнювачі: холофайбер, силікон, вовна, пух-перо);
• наматрацники (стьобані, водонепроникні);
• постільну білизну (страйп-сатин, сатин вибивний, сатин гладкофарбований, бязь тощо);
• покривала;
• спецодяг;
• столовий текстиль (скатертини, серветки, чохли на меблі тощо).
Усі вироби упаковані та марковані відповідно до вимог органів стандартизації та сертифікації України.


Також виконуємо індивідуальні замовлення з пошиття та брендування текстильної продукції для готелів та закладів соціальної сфери.
Ми чудово розуміємо, що текстильні вироби - це обличчя готелів, від якого залежить їхня репутація. Тому дуже ретельно підбираємо тканини для пошиття такого текстилю.
А відвідування численних заходів та виставок для готельєрів дає можливість визначити проблеми та потреби закладів готельної сфери.


Звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть обрати необхідні вироби:
• 067 574 72 20
• 044 482 55 15 (Київ);

• 067 571 62 06
• 057 717 99 54 (Харків)

ковдра силікон полісатин optic white подушка холоф. бязь вибіл.вайт наволочка 50х70 страйп-сатин наматрац бязь ранфорс вибілена 2 Рушник махровий готельний з бортом простирадло страйп-сатин

Добро пожаловать в интернет-магазин текстильной компании ООО «ТД Укртекс»


В нашем магазине вы всегда сможете купить оптом или в розницу качественные ткани, домашний текстиль, махровые изделия в лучшем соотношении цена-качество. В нашей компании работают профессионалы, которые более 15-ти лет занимаются продажей набивных тканей, тканей для спец. одежды, домашнего текстиля. Мы стараемся представить нашим покупателям сервис на высшем уровне, консультируя их по всем вопросам, осуществляя маркетинговую поддержку, оказывая логические услуги.
В ассортименте, который вы сможете увидеть на нашем сайте в интернет-магазине широко представлены набивные ткани : бязь, ситец, сатин, поплин, перкаль, вафельное полотно, фланель, тик наперниковый. Ткани для спец. одежды: брезент, двунитка, диагональ, тик матрацный, плащевые ткани. А так же широкий спектр домашнего текстиля: подушки, наматрацники, одеяла, постельное белье, покрывала, махровые изделия, текстиль для кухни.
В нашем ассортименте присутствует группа элитных тканей: жаккардовый сатин 100% хлопок и страйп-сатин с полоской шириной 10 и 20мм.
Ждем Вас наших в представительствах с надеждой на плодотворное и долгосрочное сотрудничество.

Создание сайта: D.Prasolov
Графика-Дизайн: A.Dolynenko